KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13903105

nr 1390 3105

Oljemålningar

2 st, Otero, Signerad. Olja på pannå, 20x26, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:59:52